למצוא מתווכים בחיפה

מדוע לא תמיד קל למצוא מתווכים בחיפה?

תוכן עניינים

לפני שאנחנו מעמיקים ב"מדוע לא קל", נתמקד תחילה במה שפשוט: יש בבעלותכם נכס ואתם רוצים להשכיר או למכור אותו, כאשר ידוע לכם כי בתים למכירה בחיפה או השכרה מותנות בפנייה אל משרד תיווך. עד כאן? קל למדי. עם זאת, בעלי נכסים רבים מתמהמהים ומתקשים למצוא מתווכים בחיפה לעשות איתם דרך. אולי תופתעו, אך אנחנו ב"פסגות נכסים" דווקא מבינים אתכם ויש לנו הסבר ממה נובע הקושי.

למידע נוסף על משרדי תיווך בחיפה?

מדוע בחירת מתווך עלולה להיות לעתים מאתגרת?

אתם יודעים היטב מהו הצעד הראשון למכירת/השכרת נכס: פנייה אל מתווכים בחיפה. ובכל זאת, אתם מוצאים עצמכם משקיעים יותר זמן ב"מחשבות על…" מאשר בפנייה אקטיבית אליהם. איך ניתן להסביר את זה? האמת היא שדי בקלות:

  • ישנם המון מתווכים בשוק – הדבר הראשון שסביר שמקשה עליכם הוא מספר המתווכים המציעים את שירותיהם. עם הקלדת הביטוי "מתווך בעיר X", מוצגות בפניכם תוך שניות עשרות תוצאות. שפע האפשרויות לא תמיד מקל, ובמקרה הזה יתכן שגורם לכם לתחושת בלבול והצפה ("ביקרתי בעשרה אתרים. איך אני אמור לבחור כעת מתווך אחד?") .
  • כולם מבטיחים הבטחות – בעיה נוספת היא שכל המתווכים מבטיחים לכם הבטחות. כבעלי נכסים שמשאלתם להשכיר/למכור נכס, אתם עלולים להאמין לאותן הבטחות שבמקרים מסוימים מתגלות כחסרות ביסוס. מציאת מתווך אמין וישר תיקח לכם יותר זמן, אך ראוי להשקיע אותו.
  • הנכס שלכם, הבייבי שלכם – אתם רוצים לעבוד עם מתווך בחיפה מתוך מטרה ברורה: להפקיד בידיו של איש מקצוע מנוסה את שיווק הנכס, הצגתו למתעניינים וביצוע המשא ומתן בשמכם. הנכס שבבעלותכם בעל ערך רב – כספית וסנטימנטלית, ולא תמיד קל "לשחרר" אותו ולהעביר את הטיפול בו לידיים זרות.

 

מתווכים בחיפה
איך לפרסם נכס למכירה?

אז איך תוכלו בכל זאת למצוא מתווכים בחיפה?

לא באמת חשבתם שלא נציע לכם פתרון יישומי-איכותי, נכון? אנחנו ב"פסגות נכסים" מאמינים כי בחירתכם במתווך צריכה להתבסס על שני דברים עיקריים:

  • שיטת העבודה – לכל משרד תיווך שיטת עבודה ייחודית. חפשו משרד שמציע שיטה הוגנת (!) שמתאימה לרצונות ולצרכים האישיים שלכם. כך לדוגמא, אנחנו מאמינים במכירה והשכרה של נכסים הנשענות על אסטרטגיה שיווקית רחבה. אנו משקיעים רבות בשיווק הנכסים שאנו מייצגים בבלעדיות, ומציעים שלושה מסלולי ליווי שונים במטרה להבטיח מענה איכותי ומדויק לכל לקוח ונכס.
  • כימיה אישית – אל תסתפקו רק בהתרשמות "יבשה", אלא פנו טלפונית אל המתווכים בהם אתם מתעניינים במטרה להעמיק איתם את ההיכרות. העריכו מתווכים בחיפה בהתאם לאיכויות המקצועיות (אפיון צורך, מתן המלצות, תכנון אסטרטגיה מפורטת, הצעת שירותים רלוונטיים וכן הלאה), אך גם בהתאם לטיב התקשורת וההבנה ההדדית ביניכם.

המון דרכים מובילות אל הפסגה, אך רק דרך אחת תוביל אתכם אליה תוך זמן קצר. לשיחת ייעוץ או תיאום פגישה עם מתווכים בחיפה של "פסגות נכסים", התקשרו כעת. נשמח להכירכם! – 077-4420447

זה עניין אותך? מעוניין לקבל פרטים נוספים?
השאר פרטים ונחזור בהקדם

לייעוץ אישי בנושא מכירה/רכישה/השכרה ונדל"ן

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!