אזורים מומלצים לקנות נכס בחיפה

לא מצליחים למכור את הנכס? משרד תיווך בחיפה יודע מדוע

תוכן עניינים

"על הנייר", אין סיבה שלא תצליחו למכור את הנכס: בשכונה בה אתם מתגוררים נמכרות דירות, ישנו צפי לעליית ערך בשנים הקרובות ואולי אפילו שיפצתם לא מזמן, כך שהנכס שלכם הוא לא פחות מ"מציאה".

ובכל זאת, הטלפון לא מצלצל, וגם כשכבר ישנו קונה להוט וחם, הוא מצנן לבסוף את האווירה עם הודעה לקונית: "החלטתי שלא, בהצלחה".

אנו מנחשים כי משאלתכם בשלב זה היא למצוא נוסחה ודאית ומוכחת למכירת הנכס. אז נוסחה אולי אין, אך יש את שיטת "פסגה" שפותחה על ידי משרד תיווך נדל"ן בחיפה. 

3 סיבות מדוע לא הצלחתם למכור את הנכס לפי משרד תיווך בחיפה

מאיתנו ב"פסגות" – משרד תיווך בחיפה, אליכם: 3 סיבות אפשריות מדוע לא הצלחתם עד כה למכור. כבר נרגיע ונשזור כאן טון אופטימי: הכל הפיך ואף פעם לא מאוחר לנקוט באסטרטגיה שונה. 

סיבה #1: רק בודדים יודעים שאתם מוכרים את הנכס בחיפה

נגיד זאת בצורה ברורה וחד משמעית: מכירת נכס ללא שיווק נרחב, (כמעט) בלתי אפשרית. אנחנו מדגישים את הכמעט משום שתמיד יש יוצא מן הכלל.

אם היינו צריכים לנחש, יתכן שאסטרטגיית השיווק שלכם התבססה על תליית מודעת "למכירה" על המרפסת, ואולי גם פרסום באיזה לוח אינטרנטי.

מניסיוננו, פרסום בווליום חלש לא מניב תוצאות, כך שיתכן מאד שזו הסיבה שהטלפון פשוט לא מצלצל.

  • הפתרון: שיטת "פסגה" של "פסגות" – משרד תיווך בחיפה. תפקידנו, בין היתר, הוא לדאוג שהנכס שלכם יקבל חשיפה אופטימלית! ואיך אנחנו עושים זאת? עם שיווק ממוקד בו מעורבים עד 18 אפיקי פרסום שונים. 

 

סיבה #2: אתם מבקשים מחיר לא ריאלי

"הנכס ממש לטעמנו. אז כמה אתם מבקשים עליו?": את המשפט הזה כל בעל נכס רוצה לשמוע, שכן הוא מעיד על התעניינות בו.

בפועל, ישנם בעלי נכסים שלא עושים "שיעורי בית", ואז זורקים אינטואיטיבית מחיר (לרוב, גבוה יותר מהשווי האמיתי שלו). ואז מה קורה? מתעניינים שכן בדקו את האזור והעסקאות האחרונות שבוצעו בו, מרגישים שהצד השני לא הוגן, ונרתעים. 

  • הפתרון: עבודה צמודה עם מתווך בחיפה. ומדוע דווקא מתווך? משום שמדובר על איש מקצוע שמכיר את השוק , את חיפה וגם את השכונה בה ממוקם הנכס. כלומר, הוא יודע להעריך אם המחיר שאתם מבקשים בית למכירה בחיפה הוא ריאלי. מעבר לכך, שיטת "פסגה" כוללת גם הערכת שווי לנכס, באמצעותה תוכלו לדעת בוודאות כמה הנכס שווה וכמה לדרוש עבורו. 


סיבה #3: אתם מתקשים בניהול משא ומתן

לשלב זה יש מטרה אחת: להבטיח כי שני הצדדים – המוכר והקונה, יסכימו על כל תנאי ההסכם ויהיו מרוצים. מה שקורה פעמים רבות הוא שמוכרים נחושים לגונן על האינטרסים שלהם, עד שהקונה מרגיש כאילו שהוא בלתי נראה.

התוצאה: המשא ומתן מתפוצץ והעסקה מתפספסת. 

  • הפתרון: ליווי על ידי משרד תיווך בחיפה. כשאתם פונים אל משרד תיווך נדל"ן בחיפה שמצוות לכם מתווך בחיפה, יש מי שדואג לנהל עבורכם את שלב המשא ומתן – בחדות וברגישות. 


כפי שאתם מבינים, יש דבר אחד עיקרי שאתם צריכים על מנת למכור את הנכס במינימום זמן ומקסימום רווח: משרד תיווך בחיפה. למידע נוסף אודות השיטה הייחודית שפיתחנו, התקשרו – 077-442-0447

זה עניין אותך? מעוניין לקבל פרטים נוספים?
השאר פרטים ונחזור בהקדם

לייעוץ אישי בנושא מכירה/רכישה/השכרה ונדל"ן

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!