משרד תיווך בכרמיאל

הערך שיספק לכם משרד תיווך בכרמיאל עם מכירת דירה

תוכן עניינים

"אני ממש מתלבט אם לנסות למכור את הנכס לבד או לפנות למשרד תיווך" – במידה שבבעלותכם נכס באזור כרמיאל שבכוונתכם למכור, כלל לא נופתע אם גם בראשכם הדהדה המחשבה הזאת. לרוב, הנטייה הטבעית היא לנסות ולמכור את הנכס לבד, שכן לכאורה אפשר רק להרוויח ("ננסה, מקסימום לא נצליח").
בפועל, ניסיון מכירת בתים בכרמיאל באופן עצמאי וללא סיוע חיצוני עלול לגזול מכם זמן רב, להתיש אתכם ואפילו לגרום לכם לשקול מחדש את מכירתו.

אנחנו ב"פסגות נכסים" אמנם לא יכולים (או רוצים) לבחור בשבילכם, אך יכולים בהחלט להציג בפניכם את הערך שעשוי לספק לכם שיתוף הפעולה עם משרד תיווך כרמיאל. אז רגע לפני שהשלט "למכירה" נתלה, מה חשוב שתדעו?

למה שתרצו למכור את הנכס דרך משרד תיווך בכרמיאל?

מניסיוננו, בעלי נכסים לא צריכים יותר מסיבה אחת טובה שתשכנע אותם. ואנחנו? שמחים לספק לכם שלוש סיבות טובות שלא ישאירו מקום ספק: מכירת נכס נוחה וכדאית יותר עם מתווכים. אז מה אתם מקבלים ומרוויחים?

  • זמן – נכסים קונים ומוכרים בכסף. וזמן? לא משנה כמה תהיו מוכנים להשקיע ברכישתו, הרי שהיא אינה אפשרית. מבינים לאן אנחנו חותרים? מכירת נכס מותנית בהשקעת זמן וזו עובדה. עם זאת, אין זה אומר בהכרח כי אתם אלו שתצטרכו להשקיע את המשאב הנדיר והחמקמק. פנייתכם אל משרד תיווך בכרמיאל שייצג את הנכס, תפטור אתכם מכל התעסקות: פרסום הנכס, מענה לפניות של מתעניינים בו, הצגתו הפרונטלית וכיוצא בזה – כל אלו ועוד באחריותו המלאה של המתווך.
  • פרסום איכותי – זכרו תמיד כי אתם בעלי נכסים, לא אנשי פרסום (ובמקרה שאתם עוסקים בפרסום, הרווחתם!). אנו מדגישים זאת בפניכם מסיבה פשוטה: ישנו קשר ישיר בין איכות הפרסום ובין כמות הפניות והמתעניינים. אנחנו לא רק מתווכים, אלא גם משקיעים רבות בשיווק הנכס, כאשר מטרתנו היא לייצר סביבו מודעות שתניע לפעולה ("שלום, אני מתקשר בקשר לנכס שפרסמתם"). האסטרטגיה השיווקית בה אנו נוקטים כוללת צילום תמונות, הפקת סרטון תדמית, קמפיין ממומן, פרסום בפורטלים המובילים ועוד.  
  • משא ומתן – לא מעט עסקאות נופלות בעקבות היעדר תקשורת שמכשיל את המשא ומתן. ואכן, מכירת נכס מותנית בין היתר במשא ומתן איכותי, רגיש וקשוב.  גם בשלב זה, רגע לפני לחיצת הידיים והחתימה על ההסכמים, אנו מעורבים ומשקיעים את הידע והניסיון שלנו. בתור משרד תיווך בכרמיאל, תפקידנו לתווך בין הצדדים – המוכר (אתם) והקונה, ואנו מתחייבים לעשות זאת על הצד הטוב ביותר לטובת קידום העסקה.

לא בכל יום אתם מוכרים נכס. וכשאתם מוכרים אותו? ראוי להציבו בפסגה עם "פסגות נכסים" – משרד תיווך בכרמיאל. לפרטים נוספים אודות שיטת העבודה שלנו והמסלולים השונים שאנו מציעים, השאירו לנו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם. 

לקטגוריה דירות למכירה בכרמיאל>>

זה עניין אותך? מעוניין לקבל פרטים נוספים?
השאר פרטים ונחזור בהקדם

לייעוץ אישי בנושא מכירה/רכישה/השכרה ונדל"ן

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!