משרד תיווך בכרמיאל

כמה זמן לוקח למכור נכס? משרד תיווך בכרמיאל יודע את התשובה

תוכן עניינים

מצד אחד, ישנם נכסים שנמכרים תוך זמן קצר (מאד). מצד שני, ישנם נכסים שעומדים למכירה תקופה ארוכה מאד.

מאחר שבחרתם להקדיש זמן לקרוא שורות אלו, אנחנו ב"פסגות נכסים" – משרד תיווך בכרמיאל, מסיקים מכך שני דברים: האחד הוא שיש בבעלותכם נכס בכרמיאל, והשני הוא שאין לכם עניין "למרוח זמן" אלא למכור כמה שיותר מהר.

אז כמה זמן באמת לוקח למכור נכס בעזרת משרד תיווך נדל"ן בכרמיאל? 

כמה זמן לוקח למכור נכס? מתווך בכרמיאל עונה! 

לא נשאיר אתכם במתח ונשיב מיד: לשאלה הזו אין תשובה חד משמעית. כידוע, נכסים נבדלים זה מזה בהמון דברים: השכונה בכרמיאל בה הם ממוקמים, שטח, מידת התחזוקה, קומה וכיוון, תוספות – ממחסן ועד מרפסת והרשימה עוד ארוכה.

באופן טבעי לחלוטין, הנכסים האטרקטיביים נמכרים מהר יותר בהשוואה לאלו שקצת פחות.

עם זאת, בלי קשר ובכל מקרה, אנחנו מאמינים שישנם שלושה דברים שעשויים להאיץ משמעותית את מכירת הנכס:

  • מתווך בכרמיאל עם "קבלות" – הנכס שלכם, כך שאתם ורק אתם תקבעו איך ועם מי למכור אותו. לצורך העניין, תוכלו להחליט שאתם מוכרים אותו לבד ("לא רוצה שאף אחד יתערב לי, אעשה את זה בדרך שלי"). עם זאת, חשוב להבין שמכירת נכס דורשת ניסיון – במכירות ובנדל"ן. רוצים למכור לבד? קחו בחשבון כי יתכן שתהליך המכירה יהיה איטי יותר. ועם מתווך של משרד תיווך בכרמיאל שמכיר את השטח, יודע את העבודה ובידיו "קבלות"? הפוטנציאל למכירה מהירה, קיים ואף גבוה. 
  • שיווק, שיווק ועוד חמש פעמים שיווק – כאמור, ישנם נכסים כמו דירות ובתים למכירה בכרמיאל שנמכרים במהירות וגם כאלו ש"מעלים אבק על המדף". אחת הסיבות לכך (לא הסיבה היחידה כמובן) היא האסטרטגיה בה נוקטים: שיווק בווליום נמוך או שיווק בווליום גבוה. חשבו על זה כך: מה הסיכוי שהייתם מנסים ורוכשים גבינה חדשה מבלי שהייתם נחשפים לפרסומת שלה? מובן שנמוך, הרי איך תקנו מוצר שאינכם מודעים לקיומו? כך בדיוק עם מכירת נכסים: יש לשלבם בכל לוח, לשווק אותם באופן נרחב וליצור סביבם התעניינות. ב"שיטת פסגה" אנו מפרסמים את הנכסים בעד 18 אפיקי פרסום שונים!
  • מחיר ריאלי – מה זה בכלל "מחיר ריאלי"? מחיר המשקף את השווי האמיתי של הנכס. ככה פשוט. במקרים מסוימים, בעלי נכסים לא מבצעים הערכת שווי לנכס, אלא פשוט מבקשים מחיר שהם היו שמחים לקבל. כמובן שגישה זו לא רצינית ולא לגיטימית, ובעיקר שמה מקל בגלגלים ומעכבת את המכירה. רוצים לבסס את התנאים לעסקה מהירה ככל הניתן? פנו אל משרד תיווך נדל"ן בכרמיאל המציע גם הערכת שווי לנכס. 


השיטה שלנו ב"פסגות נכסים" – משרד תיווך בכרמיאל, מוכיחה: ניתן למכור נכסים במהירות. למידע נוסף אודות השיטה של משרד תיווך כרמיאל ובכל שאלה נוספת, אתם מוזמנים לפנות אלינו ממש עכשיו – 077-442-0447

זה עניין אותך? מעוניין לקבל פרטים נוספים?
השאר פרטים ונחזור בהקדם

לייעוץ אישי בנושא מכירה/רכישה/השכרה ונדל"ן

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!