נעים להכיר: הררית

תוכן עניינים

הררית הוא יישוב קטן השוכן באזור הגליל התחתון בישראל, בתחומי המועצה האזורית משגב. היישוב שוכן בהר נטופה, בקצהו המזרחי של רכס יודפת, בסמוך ליישובים עראבה ואבטליון. מהיישוב נשקף נוף מהמם של בקעת בית נטופה והר תורן מדרום, בקעת סכנין, הר כמון ורכס הרי מירון מצפון, כמו גם הכנרת והים התיכון. היישוב הוקם בשנת 1980 במסגרת תכנית הצופים בגליל על ידי התאחדות החקלאים ונוסד על ידי קבוצת מודטים שתרגלו מדיטציה טרנסנדנטלית על פי מהרישי מהשי יוגי. בין אם אתם מתעניינים ברכישה או בהשכרת דירה בהררית- היישוב נמצא כעת בתהליכי התרחבות ופתוח למגורים לקהל הרחב. 3 יתרונות מרכזיים של מגורים בהררית ונדבר מעט על האזור בו היא ממוקמת.

למה כדאי לכם לגור בהררית?

תצפית פנורמית עוצרת נשימה 

מיקומה של הררית מציע תצפיות פנורמיות על האזורים שמסביב כמו בקעת בית נטופה, הר תורן, בקעת סכנין, הר כמון, רכס הרי מירון, הכנרת והים התיכון. היא ממוקמת בסמוך לאורת נטופה, מנזר פעיל המציע נופים עוצרי נשימה של הגליל המזרחי, הכנרת והגולן, ומציעה אפשרויות לינה שונות כמו בתים הזמינים להשכרה לטווח קצר. אלה הופכים אותה ליעד תיירותי פופולרי, המושך מבקרים לטיולים קצרים ולחופשות.

חינוך אלטרנטיבי 

הררית מציעה מוסדות חינוך לגילאי 3-5 המנוהלים על פי עקרונות החינוך האנתרופוסופי, המהווה גישה אלטרנטיבית לחינוך ומדגישה את ההתפתחות ההוליסטית של הילד. חינוך אלטרנטיבי מדגיש לעתים קרובות גישה הוליסטית יותר לחינוך, תוך התמקדות בצרכים האישיים, בתחומי העניין והכישרונות של התלמיד, במקום להתמקד רק בתוכנית לימודים ובבדיקות סטנדרטיות. כך, החינוך אנתרופוסופי, המבוסס על הפילוסופיה החינוכית של רודולף שטיינר, מדגיש את הקשר ההדדי של כל הדברים ואת ההתפתחות הרוחנית של הפרט, לרבות רווחתו הקוגניטיבית, הרגשית, הפיזית והרוחנית.

סביבה מטפחת להתפתחות הילד והנער 

מגורים בהרים מספקים לתושבים גישה נוחה לסביבה הטבעית, מה שיכול להועיל לחינוך והתפתחות הילדים, כמו גם לטפח חיבור לעולם הטבע. שייכות לקהילה קטנה יכולה לספק לילדים תחושת שייכות, וקהילה מלוכדת יכולה להציע סביבה בטוחה ותומכת לילדים ללמוד ולגדול בה. הררית מציעה פעילויות תרבות לתושבים בכל הגילאים כמו חגים, שבתות, הופעות אורח, מופעים וחוגים שונים, שיכולות לסייע בקידום המודעות וההערכה התרבותית בקרב התושבים. נוסף על כך, היא מספקת מגוון רחב של פעילויות אחר הצהריים להשתתפות בני הנוער, שיכולות לסייע בטיפוח תחושת קהילה ושייכות בקרב צעירים.

מחפשים את הבית החדש שלכם?

כסוכני נדל"ן, אנו ב’פסגות נכסים’ מבינים שמציאת הבית המושלם יכולה להיות משימה לא פשוטה. אנו מאמינים שלאזור הצפון יש משהו מיוחד להציע למי שמחפש בית ונשמח ללוות אתכם בתהליך של מציאת בית ולהיות שם עבורכם בכל שלב. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולספר לנו כיצד נוכל לסייע לכם להגשים את חלומותיכם במקום המיוחד הזה. 

 

זה עניין אותך? מעוניין לקבל פרטים נוספים?
השאר פרטים ונחזור בהקדם

לייעוץ אישי בנושא מכירה/רכישה/השכרה ונדל"ן

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!