משרד תיווך בצפון

לחיות במעלות: עד כמה אתם מכירים את העיר הצפונית? 

תוכן עניינים

חולמים על השקט של הצפון, מפנטזים על מגורים בעיר קטנה ומשפחתית, ומשתוקקים למקום המשלב בין האורבני לטבע? לו רק תרצו, מעלות תוכל להיות הבית החדש שלכם.

שמעתם על מעלות? עכשיו הכירו אותה!

ראשית, ראוי לקרוא לה בשמה המלא: מעלות תרשיחא. יתכן ששמעתם עליה לא מעט (הרי ישנה סיבה שנכנסתם לעמוד זה), וסביר מאד כי כבר קיבלתם החלטה לגור בה ואתם מחפשים בתים להשכרה במעלות / בתים למכירה במעלות.

מאחר שאנחנו לא באמת יודעים מה אתם יודעים עליה, בחרנו להציג בפניכם כמה נתונים בסיסיים אודות מי שאולי תהפוך לבית שלכם. אז מי את מעלות-תרשיחא

  • הכל מתחיל אי שם בשנת 1957, כאשר נוסד לו ישוב קטן
  • 38 שנים לאחר מכן, בשנת 1995, הפכה מעלות תרשיחא לעיר
  • העיר ממוקמת בצפון הארץ, בגליל העליון
  • מי שמכהן כראש העיר הוא ארקדי פומרנץ
  • בעיר מתגוררים קצת יותר מ-23,500 תושבים
  • בין מעלות תרשיחא למרכז הארץ (לעיר תל אביב), מפרידים כ-140 קילומטרים בלבד

קונים או שוכרים: איך מוצאים נכס למגורים?

נכס למגורים (רכישה / השכרה) ניתן לחפש על בסיס 2 אסטרטגיות שונות:

  • דרך אחת היא להגדיר מראש היכן מעוניינים להתגורר, ואז לחפש נכסים באזור הספציפי. לדוגמא: זוג צעיר שגדל במעלות ומעוניין להמשיך להתגורר בעיר. 
  • דרך שניה היא להגיע עם ראש פתוח לגמרי, ועם נכונות להעתיק את המגורים מהעיר הנוכחית לאחרת. לדוגמא: משפחה שעד כה התגוררה ביוקנעם, ומעוניינת כעת לחיות במעלות.

האם אנשים באמת מוכנים לעבור בקלות מעיר אחת לאחרת? התשובה היא שכן, והנה ההסבר: המון אנשים מצהירים כי "לפני כל דבר אחר, חשובה לי איכות החיים".

חיפוש אחר איכות החיים לה משתוקקים רבים, מתחיל פעמים רבות בפתיחת מפת הארץ וסימון מקומות רלוונטיים, כאשר לוקחים בחשבון (בין היתר) את מרחק הנסיעה למקום העבודה, קירבה למגורי בני המשפחה, מספר התושבים במקום, מוסדות החינוך, מקומות הפנאי והבילוי וכיוצא בזה.

בסופו של תהליך, ישנם אלו שמקבלים החלטה: לחיות במעלות.

יש בבעלותכם נכס במעלות שאתם מעוניינים למכור? שיטת "פסגה"

לצד אלו המעוניינים לרכוש בה נכס, גם ישנם אלו שרוצים למכור. אנחנו ב"פסגות" פיתחנו שיטה ייחודית שמעניקה ערך לבעלי נכסים המעוניינים לפרסם בתים למכירה במעלות.

השיטה שלנו נשענת על שיווק נרחב, שמייצר עבור הנכס חשיפה אדירה בפני קהל היעד הפוטנציאלי: אנשים המעוניינים לחיות במעלות. במטרה לספק ללקוחותינו את הערך הגבוה ביותר, גיבשנו שלושה מסלולי שיווק שונים, כאשר המשותף לכולם הוא מגוון אפיקי הפרסום הכלולים בהם.

הכלל פשוט: ככל שהחשיפה נרחבת יותר, כך הסיכוי למכור את הנכס תוך זמן קצר, עולה.

אמרתם בתים למכירה במעלות? אמרתם "פסגות נכסים". נשמח ללוות אתכם בחיפושכם אחר נכס או קונה. למידע נוסף, התקשרו – 077-442-0447

זה עניין אותך? מעוניין לקבל פרטים נוספים?
השאר פרטים ונחזור בהקדם

לייעוץ אישי בנושא מכירה/רכישה/השכרה ונדל"ן

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!