דירות ופרויקטים חדשים במעלות

המועצה המקומית שתדבר אליכם בפרחים: לחיות בכפר ורדים

תוכן עניינים

שמעתם עליה המון אך אתם יודעים עליה מעט? מגורים בצפון מעוררים בכם התרגשות, ואתם מחפשים אחר בתים למכירה בכפר ורדים?

אנחנו ב"פסגות" שמחים לעשות לכם היכרות עם המועצה המקומית בעלת השם הפרחוני. אז איך זה לחיות בכפר ורדים? 

רוצים לחיות בכפר ורדים? לחצו ידיים למועצה המקומית

היכן ממוקמת כפר ורדים, מתי היא נוסדה ומי מכהן כראש המועצה? כל מה שאתם צריכים ורוצים לדעת, ממש כאן לפניכם:

  • מאז 1984 ועד היום: כפר ורדים –  במקביל לחיפוש אחר בתים למכירה בכפר ורדים, העמיקו קצת בהיסטוריה של המקום בו אתם מעוניינים להתגורר. כך למשל, מתי נוסדה כפר ורדים.   אז הנה שיעור מזורז בהיסטוריה: היישוב נוסד ב-1984, כאשר 9 שנים לאחר מכן, ב-1993, הוקמה המועצה המקומית. ואם אנחנו כבר עוסקים במספרים, הנה נתון נוסף שעשוי לעניין אתכם: לחיות בכפר ורדים זה אומר לחיות בקהילה קטנה ואינטימית המונה קצת יותר מ-5600 תושבים. 
  • היכן היא ממוקמת על המפה? – המועצה המקומית כפר ורדים ממוקמת במערב הגליל העליון בחבל תפן, ומשויכת לאשכול הרשויות של הגליל המערבי. כעת, כשאתם יודעים מהו מיקומה המדויק על המפה, המשיכו לחפש בתים להשכרה בכפר ורדים / בתים המוצעים למכירה.
  • שמה של המועצה אומר עליה הכל – אי אפשר להישאר אדישים לשמה של המועצה המקומית: השידוך בין המילים כפר לוורדים, יוצר קונוטציה של אווירה כפרית, חמימה וססגונית וזוהי כפר ורדים של היום. ממש כמו שמה, גם הרחובות במועצה בעלי זיקה ישירה לטבע ואוצרותיו. אז בעודכם מדמיינים את "בושם הוורדים" שבכפר, דעו כי במועצה ישנם הרחובות רותם, משעול הרקפת, דפנה, דולב, יקינטון, קורנית, שמיר ועוד.  
  • ראש המועצה הנוכחי – מאז 1984 ועד היום (נכון לכתיבת שורות אלו), כיהנו 5 ראשי מועצה שונים בכפר ורדים. אייל שמואלי הוא מי שמאייש את התפקיד מאז 2018.
  • וזהו המדד החברתי-כלכלי של כפר ורדים – אלו המתגוררים במועצה המקומית כבר יודעים כמה טוב לגור בה. ואלו המעוניינים להעתיק את מגוריהם אליה? מקווים שכל מה שהם שומעים עליה, יתגלה כנכון. אחת הדרכים להעריך את איכותו של מקום, היא להעמיק בדירוג החברתי-כלכלי. הדירוג כידוע משקף את הרמה של האוכלוסייה במקום נתון, ובכפר ורדים הוא גבוה במיוחד: ציון 9 מתוך 10 המקסימלי. 
  • כמה רחוקה כפר ורדים מתל אביב? – האיכויות של אזור צפון הארץ לא רק מצדיקות את המגורים בו, אלא גם את המעבר אליו מהמרכז. עם התעניינותכם בנכס בכפר ורדים שבגליל העליון, יתכן שגם מעניין לדעת עד כמה רחוקה המועצה המקומית מאזור המרכז. ובכן, בין כפר ורדים לתל אביב מפרידים כ-140 קילומטרים בלבד (תודו שחשבתם שיותר). 


מעוניינים לרכוש או למכור נכס בכפר ורדים? אנחנו ב"פסגות" נשמח ללוות אתכם. למידע נוסף אודותינו, התקשרו – 077-442-0447

זה עניין אותך? מעוניין לקבל פרטים נוספים?
השאר פרטים ונחזור בהקדם

לייעוץ אישי בנושא מכירה/רכישה/השכרה ונדל"ן

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!