משרד תיווך בצפון

איך להעריך איכות שירותי תיווך במעלות?

תוכן עניינים

עם רצונכם למכור את הנכס שבבעלותכם, אתם מודעים לכך שיהיה עליכם "להעבירו" מהידיים שלכם לידיים אחרות, פעמיים: פעם אחת אל הקונים, אך קודם לכן אל משרד תיווך במעלות. מבלי לדעת דבר עליכם או על הנכס, אנחנו משוכנעים שאתם רוצים ליהנות מתהליך אישי-מקצועי, למכור בזמן הקצר ביותר וברווח הגדול ביותר. בשביל כל אלו, אתם צריכים דבר אחד בלבד: תיווך במעלות עם "קבלות". אז איך תוכלו להעריך את איכות השירות של משרד התיווך? לנו ב"פסגות נכסים" יש תשובה בשבילכם.

1. שיטת העבודה של משרד התיווך

לכל משרד תיווך ישנה שיטת עבודה ספציפית. עוד לפני שאתם מלקטים המלצות או יוצרים קשר, בדקו מהי שיטת העבודה של משרד התיווך שבו אתם מתעניינים. בעודכם בודקים, חוקרים ומשווים, תגלו כי ישנן אסטרטגיות תיווך עדכניות ההולמות את 2022, לצד שיטות "עייפות" יותר שאינן מתאימות לעולם החדש. אנחנו ב"פסגות נכסים" לדוגמא פיתחנו את שיטת "פסגה", הכוללת שלושה מסלולי מכירה, 18 אפיקי פרסום ופוטנציאל חשיפה של כ-150,000 גולשים. 

2. אילו שירותי תיווך במעלות מוצעים לכם?

כשם שלכל משרד תיווך ישנה שיטה עבודה, כך גם כל משרד מציע שירותים שונים. ואכן, תגלו בעצמכם כי ישנם מתווכים שמציעים אך ורק תיווך ("אפרסם עבורך את הנכס, אמצא לך קונה וכאן תמה ההתקשרות בינינו"), אך מנגד ישנם מתווכים המציעים שירות נרחב יותר. אצלנו למשל תוכלו ליהנות משפע שירותים הניתנים לכם תחת קורת גג אחת, ביניהם: הערכת שווי לנכס, ייעוץ וליווי משפטי וכן הלאה.

3. התרשמו מנראותן של מודעות "למכירה" 

עובדה: משאלתכם היא שהנכס שלכם ישאיר רושם טוב על הקונים הפוטנציאליים. אנחנו לא מסתפקים ביצירת רושם חיובי רק במעמד הצגת הנכס, אלא עוד הרבה קודם. הסיבה היא שישנו קשר ישיר בין נראות מודעת "למכירה" באתר תיווך במעלות, ובין רצונו של המתעניין לראות / לא לראות את הנכס. כלומר, הדרך אל מתעניינים חמים ועסקה עוברת במודעות המפורסמות ברשת של דירות למכירה במעלות. הערכת איכויותיו של משרד התיווך אם כן, צריכה להתחשב גם במידת ההשקעה של המודעות המתפרסמות באתר. בעוד מודעה אטרקטיבית תמשוך, תסקרן ותניע לפעולה, מודעה "מוזנחת" ומשמימה תעשה את הפעולה ההפוכה.

4. סרטונים של לקוחות ממליצים

משרד התיווך כבר מכר נכסים, מה שאומר כי הוא כבר שירת לקוחות. השאלה הגדולה: האם הם מרוצים ובעיקר – האם הם ממליצים? דרך נוספת אם כן להעריך תיווך במעלות היא באמצעות התרשמות מסרטונים של לקוחות. ומדוע דווקא סרטונים ולא המלצות כתובות? משום שהמלצות מצולמות בהכרח אותנטיות. למקרה שתהיתם, כאן אצלנו באתר תוכלו לצפות בשפע המלצות, ודרכן ללמוד על טיב השירות שלנו קצת יותר…

אנו מקווים שהמידע שחלקו אתכם עשה לכם סדר, וכעת אתם יודעים איך לבחור תיווך במעלות. לפרטים נוספים אודות שיטת העבודה שלנו ב"פסגות נכסים", התקשרו – 077-4420447

זה עניין אותך? מעוניין לקבל פרטים נוספים?
השאר פרטים ונחזור בהקדם

לייעוץ אישי בנושא מכירה/רכישה/השכרה ונדל"ן

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!