איך מוצאים דיירים עבור דירה להשקעה בצפון?

איך מוצאים דיירים עבור דירה להשקעה בצפון?

תוכן עניינים

אחרי שהגשמתם את חלום 4 הקירות, הגשמתם חלום נוסף: רכשתם דירה להשקעה בצפון. כידוע ובאופן לא ממש מפתיע, על מנת שהדירה תניב לכם הכנסות ורווחים, עליכם למצוא שוכרים. השאלות הגדולות: היכן יש לחפש אותם ובעיקר – היכן מוצאים אותם? עם "פסגות נכסים" אינכם צריכים להתעכב על מענה לשאלה, אלא פשוט להפקיד בידינו את הנכס שלכם. לכל השאר? אנחנו דואגים עבורכם ובשבילכם. 

מודעת "להשכרה" מנצחת עבור דירה להשקעה בצפון: ככה עושים את זה

לרוב, לא תצטרכו למצוא שוכרים אלא שהם ימצאו אתכם. ולמה הכוונה? אנשים המעוניינים בפתרון דיור במודל שכירות באזור הצפון, נכנסים לאתר הבית שלנו ללשונית "נכסים להשכרה". עם כניסתם לעמוד הספציפי, הם נחשפים לכל הדירות שאנו מייצגים בבלעדיות ומתרשמים מהם. מניסיוננו, יש להשקיע במודעת "להשכרה" ולהבטיח שתהיה אטרקטיבית ככל הניתן. כלומר, אין להסתמך כי השוכר הפוטנציאלי יתרשם מהנכס כבר פיסית, אלא שחשוב ליצור רושם ראשוני מעולה כבר עם החשיפה הראשונה. ואיך אנחנו מבטיחים אותה?

  • תיאור מילולי-שיווקי של הנכס – ראשית, חשוב לתאר את הנכס וסביבתו. במודעות שאנו מפרסמים אנו מצרפים לכל עמוד נכס תיאור קצר הכולל התייחסות לגודל הדירה, מספר החדרים, רחוב, שכונה והמיקום בעיר. 
  • פרטים במספרים – אנו רוצים להעביר את המידע לשוכר הפוטנציאלי בצורה חווייתית, מהירה ונוחה. לכן, מתחת לתיאור הטקסטואלי, אנו מציגים את נותני הנכס במספרים: שטח בנוי, מספר חדרים, מספר חדרי אמבטיה, מספר קומות וכיוצא בזה.
  • מאפיינים כלליים – מודעת "להשכרה" מוצלחת של דירה להשקעה בצפון, תהיה מודעה שעונה לשוכר הפוטנציאלי על כל שאלותיו. מסיבה זו, אנו מציינים במודעות של הדירות שאנו מייצגים את כל המאפיינים הכלליים ההכרחיים להערכת הדירה: מעלית, גינה, חנייה, נגישות, מחסן וכיוצא בזה.
  • סרטון של הנכס – אנחנו יודעים, למרבית המודעות מצורפות אך ורק תמונות. ואנחנו? לא מתפשרים רק עליהן, ומעשירים את המודעות עם סרטון של הנכס. עם לחיצה על "הפעל", יוכל הגולש (השוכר המתעניין לצורך העניין), להתרשם מהרחוב בו ממוקמת הדירה ומהדירה עצמה כמובן. הסיור הווירטואלי מגשר על פער המרחק, ויוצר תיאום ציפיות איכותי – בינינו (אתם ואנחנו) ובין זה שמתעניין בנכס.


מודעה איכותית מניעה לפעולה וזו מטרתנו

ככל שהמודעה תהיה אטרקטיבית-אינפורמטיבית יותר, כך הסיכוי שהשוכר המתעניין יבקש לקבל פרטים נוספים / לתאם ביקור בנכס, עולה. זו הסיבה שאנו משקיעים משאבים אדירים ביצירת מודעות "להשכרה", ומאמינים כי מאחר שהמפגש הראשון של השוכר הוא קודם כל איתן, עליהן להיות משכנעות ולהשאיר רושם חיובי. את הדירות בצפון אנו מתווכים בבלעדיות, ומתחייבים עבורכם על סל שירותים איכותי, ליווי אישי וזמינות גבוהה.

יש לכם שאלות נוספות בנושא פרסום דירה להשקעה בצפון, יתרונות שיטת העבודה שלנו ואיך יוצאים לדרך? אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – 077-442-0447

זה עניין אותך? מעוניין לקבל פרטים נוספים?
השאר פרטים ונחזור בהקדם

לייעוץ אישי בנושא מכירה/רכישה/השכרה ונדל"ן

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!