אזורים מומלצים לקנות נכס בחיפה

איך למכור דירות חדשות בחיפה?

תוכן עניינים

כל אדם שבבעלותו דירה ושבכוונתנו למכור, מגיע לנקודה בה הוא מעמיק בשאלה הבאה: "מה עליי לעשות בכדי למכור את הנכס בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר?". לא נופתע אם השאלה איך מוכרים דירות חדשות בחיפה מעסיקה גם אתכם, ובטח שלא נופתע אם אתם משתוקקים לתשובה מפורטת. לנו ב"פסגות נכסים" ישנה שיטה ייחודית, עליה אנו מבססים את שיווק הדירות ומכירתן. ואתם? רק צריכים להצטרף אלינו וליהנות ממנה. 

מדוע מאתגר למכור נכס בעיר חיפה?

כמוכם, אנחנו יוצאים מנקודת הנחה כי מכירת נכס אינה דבר ממש פשוט. בדיוק בגלל זה בחרתם בנתיב של תיווך אישי-מקצועי, ובדיוק בגלל זה אנחנו יצרנו שיטה ייחודית שבאמצעותה אנו מצליחים לצלוח את כל האתגרים. רגע לפני שאנחנו מציגים בפניכם את השיטה שלנו במספרים, חשוב להבין מהם האתגרים במכירת נכס בעיר חיפה ובערים נוספות:

  • רכישת דירה הינה העסקה הגדולה ביותר שמבצע אדם בחייו 
  • מאחר שמושקע בעסקה סכום כסף לא מבוטל, הקונים לא מוכנים להתפשר על פחות ממושלם
  • מסיבה זו, הקונים המתעניינים בודקים מספר נכסים במקביל ומשווים ביניהם
  • בשורה התחתונה: התחרות שבין בעלי הנכסים המבקשים למכור, גדולה
  • כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה עם שיטת "פסגה"
מכירת דירות בחיפה


שיטת "פסגה" במספרים: כך מוכרים דירות חדשות בחיפה

אז איך ניתן למכור דירות חדשות במינימום זמן ובמקסימום רווח? למקרה שלא היינו ברורים, התשובה היא שיטת "פסגה". אנו מזמינים אתכם לקרוא על מאפייני ויתרונות השיטה כאן אצלנו באתר, אך גם שמחים להציג לכם אותה במספרים, כך שתקבלו טעימה מאיכויותיה ויעילותה:

  • 3 מסלולי מכירה – השיטה שלנו מחולקת לשלושה מסלולי מכירה שונים. למקרה שתהיתם, אינכם נדרשים לבחור מסלול, אלא שאנחנו כבר נתאים לכם אותו בהתאם לסוג הנכס שאתם מוכרים. ומדוע צריך בכלל שלושה מסלולי מכירה שונים? משום שמצאנו שלכל נכס בהתאם לקהל הקונים הפוטנציאלי שלו, נכון להצמיד סל שירותים שונה. היעד: מכירה איכותית.
  • 18 אפיקי פרסום – לפרסם בפלטפורמה אחת דירות חדשות בחיפה זה נחמד, בחמש פלטפורמות לא רע ובעשר – לא רע בכלל. אנחנו ב"פסגות" מאמינים בשיווק נרחב ויסודי ובחשיפה מקסימלית לנכס שלכם, ובדיוק בגלל זה כל אחד ממסלולי המכירה שלנו כולל פרסום בעד כ-18 אפיקי פרסום שונים. 
  • חשיפה ל-150,000 גולשים – ומאחר שהחשיפה הפוטנציאלית ללא ספק מעניינת אתכם, דעו כי הודות לשיווק המאסיבי שלנו אנו מגיעים לחשיפה נרחבת שיכולה להגיע עד ל-150,000 גולשים. ככל שיותר עיניים יחשפו למודעת המכירה הסיכוי לסגור עסקה בזמן קצר עולה, ולשם אנו מכוונים. 

אחרי ששמעתם על שיטת "פסגה" כל שאתם מבקשים הוא לטפס אליה? אנחנו מלווים אתכם יד ביד ומתחייבים להעניק לכם שירות אישי-מקצועי בסטנדרט הגבוה ביותר. למידע נוסף אודות שיטת העבודה שלנו עבור מכירת דירות חדשות בחיפה, התקשרו – 077-442-0447

מחפשים דירה בחיפה? היכנסו לקטלוג דירות למכירה בחיפה

זה עניין אותך? מעוניין לקבל פרטים נוספים?
השאר פרטים ונחזור בהקדם

לייעוץ אישי בנושא מכירה/רכישה/השכרה ונדל"ן

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!