בתים למכירה בחוסן

"פסגות" מציגים: הנוסחה עבור שיווק בתים למכירה בחוסן

תוכן עניינים

אם מכרתם בעבר נכס או במידה שאתם מנסים למכור בימים אלו, אתם כבר בטח יודעים: קשה עד בלתי אפשרי לעשות את זה לבד.

למרות רצונכם למכור וחרף השקעתכם בפרסום והפצת הבשורה בין קרוביכם, איכשהו הטלפון לא מצלצל ולא מגיעים מתעניינים להתרשם מהנכס.

אז להרים ידיים ולוותר על מכירתו זו ללא ספק אופציה, אך אנחנו ב"פסגות" יכולים לחשוב על אופציה קצת יותר טובה.

יש בבעלותכם נכס השקעה, נכס מגורים או נכס יוקרה במושב שבצפון הארץ? יש בידינו אסטרטגיה יעילה עבור שיווק בתים למכירה בחוסן. 

אז מה מיוחד כל כך בשיטת השיווק שלנו ב"פסגות"?

אנחנו יודעים, יתכן שאתם שואלים את עצמכם ברגע זה: "מהו הערך שיכולים לתת לי עם שיווק בתים למכירה בחוסן שאני לא יכול להשיג בעצמי?". והנה התשובה: לרוב, בעלי נכסים מפרסמים את הנכס מפה לאוזן ובעוד כמה פורטלים/אתרים בודדים.

האפקט? לא ממש גדול ומעידות על כך הפניות המועטות (אם בכלל). שיטת שיווק הנכסים שלנו ב"פסגות" רחבה ומשמעותית הרבה יותר, כאשר בבסיסה ההבנה כי נכס למכירה (ולא משנה מהו סוגו), זקוק לחשיפה אדירה. ולכן, אנו מציעים מסלולי שיווק הכוללים עד כ-18 אפיקי פרסום שונים – מדיוור ישיר אל מאגר משקיעים ועד פרסום הנכס ב"מדלן" וב"יד 2".

אסטרטגיית השיווק של שיטת פסגה מבטיחה חשיפה עצומה, ולעתים היא אף מניבה פניות כבר ביום הראשון לפרסום הנכס. 

בתים למכירה בחוסן עם "פסגות": הרבה מעבר לשיווק

אנחנו ב"פסגות" שואפים להעניק לכם ליווי מקצועי עשיר שיספק לכם ערך רב. ולכן, השירות שאנו מציעים אינו מתבסס אך ורק על שיווק יעיל, אלא גם על דברים נוספים. ביניהם:

  • הערכת שווי לנכס – לפני שמפרסמים בתים למכירה בחוסן צריך להעריך את השווי העדכני שלהם (זהו נתון בסיסי שחייב להיכלל בכל מודעה). אנחנו נעריך עבורכם את שווי הנכס, כך שתדעו כמה לדרוש עבור דירת ההשקעה, דירת המגורים או נכס היוקרה שבבעלותכם בחוסן.
  • משא ומתן – עבורכם ובשמכם – ישנן המון עסקאות נדל"ן שנופלות בשלב מתקדם מאד – כשהקונה מביע עניין ברכישת הנכס והמוכר נותן אור ירוק להתקדם איתו. השלב עליו אנחנו מדברים הוא שלב המשא ומתן וכמובן. בשלב זה צריך לדעת איך להתנהל, באיזו טרמינולוגיה להשתמש ולהקפיד על אווירה חיובית ונעימה.

אנחנו ב"פסגות" לוקחים על עצמנו את תהליך המשא ומתן עבורכם ובשמכם, ומתחייבים לשמור על האינטרסים שלכם. 


לכם? יש נכס. ולנו? ניסיון, ידע וכלים שאנו מתחייבים להשתמש בהם לטובת מכירת הנכס שבבעלותכם. אז איך מתחילים את המסע המשותף שבבסיסו בתים למכירה בחוסן? בפגישת היכרות, במהלכה נכיר את הנכס, נלמד את ציפיותיכם ונגבש תוכנית עבודה-שיווק המותאמת לצרכים שלכם. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כעת לקבלת פרטים נוספים, התקשרו – 077-442-0447

זה עניין אותך? מעוניין לקבל פרטים נוספים?
השאר פרטים ונחזור בהקדם

לייעוץ אישי בנושא מכירה/רכישה/השכרה ונדל"ן

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!