מכירת בתים: איך נכון לעשות את זה?

מכירת בתים: איך נכון לעשות את זה?

תוכן עניינים

במידה שניסיתם פעם למכור משהו ברשתות החברתיות – מנעלי ספורט ועד טלוויזיה, יתכן שלא היה לכם ממש קל למצוא קונים. וכשאתם רוצים למכור נכס שבבעלותכם? מטבע הדברים, המכירה הופכת מאתגרת ומורכבת יותר. החלטתם למכור את דירת המגורים שלכם ולעבור לדירה מרווחת יותר? אחרי תקופה שהשכרתם את נכס ההשקעה שלכם אתם מרגישים שהגיע הזמן למכור אותו? במידה שכן, לא נופתע אם השאלה הבאה מעסיקה אתכם לאחרונה: מהו התהליך היעיל ביותר עבור מכירת בתים? 

מכירת נכס שבבעלותכם: איך עושים את זה?

בגדול, עומדות לרשותכם שתי אפשרויות:

  • אפשרות #1 – מכירת הנכס בכוחות עצמכם – כלומר, תשתמשו בידע ובכלים העומדים לרשותכם במטרה למכור את הנכס. לדוגמא: לפרסם בעמוד הפרטי שלכם בפייסבוק "אנחנו מוכרים!", לבקש מהשכנים שיספרו לחבריהם שאתם מוכרים, ולנסות בעצמכם להפיץ ככל שאתם יכולים את הבשורה מפה לאוזן.
  • אפשרות #2 – פנייה לחברת שיווק ותיווך נדל"ן – עם פנייתכם אל חברה העוסקת בתחום, אתם במידה רבה יכולים לשבת רגל על רגל. מדוע? משום שיש מי שעומל ביעילות ובמקצועיות על שיווק ומכירת הנכס עבורכם. 


אפשרויות בחירה ללא ספק מבורכות, אך במקרה הזה ברור כי ישנה רק דרך אחת יעילה ומהירה יותר: מכירת בתים המבוצעת על ידי חברה העוסקת בשיווק ותיווך נדל"ן – "פסגות". 

מכירת בתים עם "פסגות": מהו ייחודה של שיטת העבודה שלנו?

אין לנו עניין להציע מוצר זהה לזה שמציעות חברות אחרות, ובדיוק בגלל זה גיבשנו שיטת עבודה ייחודית המעניקה לכם ערך רב ושפע יתרונות. אז מה מבדל אותנו מהשאר?

  • היקף השיווק – התפקיד של חברות התיווך, בין היתר, הוא לפרסם את הנכס. עם זאת, גם פרסום פוסט אחד ברשת החברתית עונה על ההגדרה "פרסום". האם שיטת פרסום שכזו תניע מוכרים ותייצר עסקה? אנחנו בספק. בדיוק בגלל זה גיבשנו את שיטת "פסגות" ששמה דגש רב על שיווק שהיקפו אדיר: אנחנו נפרסם ונטמיע את הנכס שלכם ב-18 (!) אפיקי פרסום שונים. אלו ביניכם שאוהבים "לשחק עם מספרים", יופתעו לגלות כי היקף הפרסום שלנו גדול פי 9 בהשוואה לסטנדרט המקובל בשוק בארץ.
  • ליווי אישי, מסלול אישי – אנחנו מאמינים כי כל לקוח ונכס ראויים ליחס אישי. ומה זה אומר בפועל? שנצמיד לכם אסטרטגיית שיווק אישית ומתאימה ספציפית לנכס שבבעלותכם. אנו מציעים שלושה מסלולים שונים – INVEST, HOME ו-LUXURY, כאשר כל אחד מהם מתאים לפרופיל מוכר ספציפי ופרופיל רוכש ספציפי. המטרה? להבטיח תוכנית שיווק יעילה הקולעת לצרכים המדויקים של כל אחד מהצדדים.
  • הכל תחת קורת גג אחת – אתם יכולים לשבת רגל על רגל, זוכרים? אצלנו תוכלו לקבל מענה מלא לכל שלב בעסקת המכירה – מהערכת שווי לנכס, דרך סוכן שיבצע עבורכם את המשא ומתן ועד עורכי דין מקרקעין שיסייעו בכל הקשור לחוזים והסכמים.


בשלב זה, אתם כבר יודעים איך מתבצעת מכירת בתים. ואיך מתחילים את המסע המשותף? עם פנייה שלכם אלינו ממש עכשיו – 077-442-0447

זה עניין אותך? מעוניין לקבל פרטים נוספים?
השאר פרטים ונחזור בהקדם

לייעוץ אישי בנושא מכירה/רכישה/השכרה ונדל"ן

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!