כיצד דירה פרוצה בשוק יכולה לגרום לקריסה במחיר ולפגיעה במוכר הנכס?

כיצד דירה פרוצה בשוק יכולה לגרום לקריסה במחיר ולפגיעה במוכר הנכס?

תוכן עניינים

כל מי שמעוניין למכור את הנכס שלו יודע כי מדובר על תהליך לא פשוט. שוק הנדל"ן הנוכחי סובל מעליית ריבית, אינפלציה ונטייה להוריד את מחירי הדירות, במטרה לזרז את תהליך המכירה.

אך חשוב לזכור כי אין שום צורך להוריד את מחיר הנכס שלכם, מאחר וחברת נדל"ן מנוסה ומקצועית תוכל לסייע לכם לצלוח את תהליך המכירה במהירות וביעילות, ללא שום צורך להוריד את המחיר.

באמצעות אפיון הנכס והתאמת הקמפיין השיווקי האידיאלי עבורו, ניתן להפוך את תהליך המכירה ליעיל ומהיר יותר.

אך חשוב להבין את ההבדל בין שיווק הדירה שלכם באופן בלעדי, לבין דירה פרוצה שנמצאת אצל מספר מתווכים בו זמנית.

דירה פרוצה – קווים לדמותה

דירה פרוצה הינה דירה שאינה משווקת בבלעדיות על ידי חברת נדל"ן מסוימת. אנשים רבים מאמינים כי אם הדירה תשווק על ידי מספר סוכני נדל"ן שונים, הדבר יעלה את סיכויי הדירה להימכר במהירות.

אך למעשה, דירה שאינה משווקת בבלעדיות תימכר לאט יותר ובמחיר נמוך יותר, דבר שכמובן יפגע קודם כל בבעל הנכס.

יש לזכור כי אם הדירה נמכרת בבלעדיות, חברת הנדל"ן נותנת לה את תשומת הלב המלאה, במטרה לזרז את תהליך המכירה ולהבטיח לכם את המחיר הגבוה ביותר.

אך דירה שנמצאת אצל מספר מתווכים תזכה לפחות תשומת לב, מאחר ואף אחד אינו מעוניין להשקיע בפרסום ושיווק הדירה, במידה וישנו סיכוי גבוה כי הוא לא יקבל על כך את התמורה המגיעה לו.

לכן רוב החברות פחות יתרכזו בנכס שלכם, במידה והוא אינו בלעדי.

דירה פרוצה לעומת דירה בבלעדיות – מה חשוב לדעת?

דירה בבלעדיות מעלה משמעותית את המוטיבציה של חברות הנדל"ן, בעוד שדירה פרוצה גורמת להם להתאמץ פחות. רמת הכדאיות של הדירה הפרוצה נמוכה יותר, לכן רוב החברות יעדיפו פחות להתמקד בהן.

מעבר לכך, יש לזכור כי דירה בבלעדיות תבטיח לכם את המחיר הטוב ביותר, מאחר ורוב הסוכנים יעדיפו למכור אותה לקונים שמוכנים לשלם יותר.

מצד שני, דירה פרוצה הינה דירה שכנראה תזכה אתכם במחיר נמוך יותר, מאחר וישנה תחרות משמעותית בין המתווכים, לכן המטרה המרכזית תהיה למכור אותה בכל מחיר, לפני שמתווך אחר יספיק להיכנס לתמונה ולגנוב את העסקה.

ערך הנכס של דירה פרוצה נוטה לרדת, מאחר ואף חברה אינה מחזיקה בבלעדיות במידע לגבי הקונים הפוטנציאליים ומתווכים שונים יכולים לספק מחירים שונים.

אנו ברשת פסגות נכסים נשמח לסייע ולייעץ לכם בתהליך מכירת הנכס שלכם. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים ונשמח לתרום לכם מהידע הרב שצברנו. סוכני הנדל"ן המיומנים והמקצועיים שלנו עושים שימוש במערכות מתקדמות ובכלים חדשניים, במטרה למכור את הנכס שלכם בצורה המהירה ביותר ובמחיר הגבוה ביותר. באמצעות שיווק הנכס בהתאמה אישית תוכלו להבטיח לעצמכם תהליך מכירה יעיל ומהיר יותר. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

זה עניין אותך? מעוניין לקבל פרטים נוספים?
השאר פרטים ונחזור בהקדם

לייעוץ אישי בנושא מכירה/רכישה/השכרה ונדל"ן

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!