דירה להשקעה בצפון? מגוון הצעות שוות בכרמיאל ומעלות 

תוכן עניינים

אין ספק כי צפון הארץ מהווה את אחד המוקדים הפופולאריים ביותר בתחום ההתחדשות העירונית. אם בעבר היה מדובר על פריפריה, הרי שהיום מדובר על מיקום אידיאלי עבור דירה להשקעה. אין ספק כי כמות האנשים בארץ רק הולכת ועולה, לכן אין זה מפתיע כי יש צורך ביותר ויותר יחידות דיור, פרויקטים של פינוי בינוי ופרויקטים חדשים. אם בעבר כולם נהרו למרכז הארץ, הרי שהיום ניתן לראות במגמה של אנשים שעוברים לצפון, במטרה ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר במחיר נוח ומשתלם יותר. לכן השקעה בדירה בצפון יכולה להיות נכונה עבור כל מי שמעוניין להשכיר את הדירה ולהרוויח מדמי השכירות, או לחילופין, ליהנות מדירה באחד המקומות היפים ביותר בארץ. חשוב לציין כי מי שיבחר לגור בכרמיאל ובמעלות ייהנה מהטבת מס, שתאפשר חיסכון של אלפי שקלים בחודש.

דירה להשקעה בכרמיאל

כרמיאל נחשבת לעיר גדולה ומפותחת יחסית בצפון הארץ, המאופיינת בנוף קסום ופסטורלי ואווירה נינוחה ורגועה. תוכלו למצוא בעיר את כל השירותים ההכרחיים, אך עדיין ליהנות מדירות המשקיפות על נוף ירוק ומיוחד. אם בעבר היה מדובר על עיר המכילה בניינים ישנים, הרי שהיום ניתן למצוא בה לא מעט פרויקטים של התחדשות עירונית ופינוי בינוי. כיום העיר מונה כ- 50 אלף תושבים, אך המטרה היא להוסיף כ- 70 אלף תושבים נוספים, בזכות פרויקטים חדשים שמתוכננים באזור. שכונת אריאל שרון, הנבנית בימים אלו במזרח העיר צפויה להוסיף לעיר כ- 19 אלף יחידות דיור נוספות. כמו כן, כ- 9 אלף יחידות דיור צפויות להתווסף לעיר, כחלק מהפרויקטים השונים של התחדשות עירונית, המתנהלים בשכונות הוותיקות באזור.

דירה להשקעה במעלות

מעלות מספקת את האפשרות לגור בעיר וליהנות מאווירה כפרית ופסטורלית. העיר מוקפת בנוף ירוק ומרהיב, המוסיף המון לכל מי שמחפש דירה להשקעה. תוכלו לבחור מבין מגוון הפרויקטים החדשים שמתקיימים בעיר, שמטרתם להוסיף יחידות דיור ולשפר את פני העיר. במסגרת התחדשות עירונית ופינוי בינוי העיר משנה את פניה ונפטרת מבנייני הרכבת המיושנים, לטובת בניינים יפים ואלגנטיים יותר. תוכלו להשקיע בדירה בפרויקט פסגות הצפון למשל, המהווה את אחד הפרויקטים הגדולים ביותר באזור. הפרויקט כולל הרס של 755 יחידות דיור קיימות, לצורך בניית כ- 4 אלף יחידות דיור חדשות. מדובר על קומפלקס המורכב מ- 4 מתחמי ביצוע, הכוללים מגורים בבניה גבוהה ונמוכה, כולל שטחי מסחר ייעודיים וכמובן שטחים ציבוריים. כמו כן, פרויקט 'Blue Monfort' נחשב לפרויקט יוקרתי ומוביל, שנבנה מול הנוף המרהיב של אגם מונפורט. הפרויקט מתבצע ע"י משה חדיף והוא כולל 84 יחידות דיור, המשלבות בין צמודי קרקע לבנייני בוטיק.

אנו ברשת פסגות נכסים נשמח לסייע לכם לבחור דירה להשקעה בצפון, במטרה להבטיח לכם השקעה משתלמת והטבות מס, בהתאם לסגנון האוכלוסייה וסגנון הבנייה הרלוונטיים עבורכם. צרו קשר!

זה עניין אותך? מעוניין לקבל פרטים נוספים?
השאר פרטים ונחזור בהקדם

לייעוץ אישי בנושא מכירה/רכישה/השכרה ונדל"ן

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!