הדברים שאתם מוכרחים לעשות ולדעת לפני רכישת נכס

הכנה מוקדמת לפני רכישת נכס: הדברים שאתם מוכרחים לעשות ולדעת

תוכן עניינים

התייעצות עם עו"ד מקרקעין, חישוב המיסים שאתם צפויים לשלם, ביצוע בדק בית בנכס בו אתם מתעניינים, משא ומתן, חתימה על הסכם ורישום הנכס – זוהי רק טעימה ממה שמצפה לכם לאורך תהליך רכישת הנכס.

אנחנו ב"פסגות נכסים" מבקשים להעמיק אתכם בשלביו הראשונים של התהליך, בדגש על הרגע הספציפי והמרגש בו אתם מחליטים לרכוש נכס.

בשלב זה אתם אלו שצריכים לספק את התשובות (בעיקר לעצמכם) ולהבין מה ואיפה אתם מחפשים. אם כן, לפניכם דגשים והמלצות עבור ההיערכות ההכרחית לקראת חיפוש נכס ורכישתו. 

הכנה מוקדמת לפני רכישת נכס

איך עליכם להתכונן לקראת רכישת נכס? הדגשים וההמלצות שלנו

ההיערכות עליה אנחנו מדברים וממליצים, מבוססת על העמקה פנימה אל תוך הצרכים והרצונות שלכם, כמו גם על ההבנה אילו משאבים עומדים לרשותכם.

ככל ששלב "איסוף המידע" (שכבר יוצג בפניכם) יהיה יסודי יותר, כך תהליך חיפוש הנכס יהיה אפקטיבי וחוויתי. לפניכם, חלק מההכנות המקדימות שרצוי לבצע לפני שיוצאים למסע רכישת הנכס:

  • בחירת משרד תיווך – לחפש נכסים לבד? זו אפשרות. לתת למתווכים לחפש אותו עבורכם? אפשרות טובה, נוחה ומהירה יותר. אז כן, הצעד הראשון עליו אנו ממליצים לכם הוא למצוא משרד תיווך אמין ובעל ניסיון שימצא עבורכם נכס המדויק לציפיותיכם. משרד התיווך בו תבחרו חייב לעמוד בכל המאפיינים הבאים: ייצוג נכסים באזור הרלוונטי לכם (לדוגמא: אזור הצפון), שירות אישי בסטנדרט בלתי מתפשר ושפע המלצות רותחות מלקוחות מרוצים.  
  • התקציב שלכם – תהליך חיפוש נכס אינו קצר, אך הוא יכול להיות קצר יותר כשאתם יודעים כמה כסף עומד לרשותכם. הנתון הזה קריטי גם למשרד התיווך מולו תעבדו, שכן יחופשו עבורכם נכסים בהתאם לתקציב אותו בכוונתכם להשקיע.  
  • צורך נוכחי + צורך עתידי – רכישת נכס למגורים היא הגשמת חלום, ולכן אין זה מפתיע שרבים מחפשים אחר "נכס החלומות" שלהם. ומה יהפוך אותו לכזה? התאמתו לצרכים הנוכחיים שלכם אך גם לאלו העתידיים. רכישת נכס המתחשבת אך ורק ב"כאן ועכשיו", במה שאתם צריכים ורוצים כרגע, אינה מומלצת, וכדאי מאד להתחשב בצרכים העתידיים שיהיו לכם בעוד חמש או עשר שנים. 
  • סביבת המגורים – עובדה: הנכס שלכם ימוקם בעיר, שכונה ואזור ספציפיים. יש לזכור כי הבית שלכם הוא לא רק 4 קירות, אלא גם מה שקורה מחוצה להן. לכן, לא מספיק רק לבחור עיר למגורים, אלא שעליכם להתמקד גם על אזור ושכונה. עוד לפני שמוצעים לכם נכסים, תוכלו לסייר בשכונות שונות בעיר ולקבוע אילו הולמות את אורח חייכם, מתאימות לאופי שלכם ובעיקר – עונות על הצרכים שלכם. 


אנחנו יכולים לחשוב רק על דבר אחד מרגש יותר מחיפוש נכס ורכישתו: תהליך שמובל על ידי משרד תיווך אמין בצפון.

אז שנתחיל לעמול על חיפוש נכס עבורכם? לתיאום פגישה, התקשרו – 077-442-0447

זה עניין אותך? מעוניין לקבל פרטים נוספים?
השאר פרטים ונחזור בהקדם

לייעוץ אישי בנושא מכירה/רכישה/השכרה ונדל"ן

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!